Lehçe Tercüme

Lehçe Tercüme

Lehçe, Polonyalıların konuştuğu ve Polonya'nın resmi dilidir. Halen dünya üzerinde 38 milyonu Polonya'da olmak üzere dünyada toplam 50 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Lehçe Hint-Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dildir. Türkiye ile Polonya çok köklü bir geçmişe dayanan bir ilişkiye sahiptir. Bu ilişkinin başlangıcı 14. yy. kadar uzanır. Halen Türkiye, Polonya ilişkileri yükselmeye devam etmektedir. Halen Türkiye, Polonya ile ticari ilişkilerimiz oldukça artmıştır.

Avrupa Tercüme Merkezi’nin kadrosunda bulunan ve her biri kendi alanında uzman olan çevirmen / tercüman kadromuzla bütün çeviri / tercüme işlerinizi hassasiyetle yapmaktayız. Halen kadromuzda tekstil, motor, elektrik, elektronik, tıp, kimya, mekanik, eczacılık, gıda konularında uzman olan çevirmen / tercümanlarımız bulunmaktadır.

Avrupa Tercüme Merkezince; motor, tekstil, elektrik, elektronik, kimya, her türlü teknik bülten, kullanma kılavuzu, broşürler, gıda içerik yazıları, ilaç prospektüsleri, web, yazılım, program, mühendislik, diploma, sürücü belgesi, edebi metinler, hukuki anlaşmalar, ticari anlaşma ve sözleşmeler büyük bir hassasiyetle çeviri / tercüme edilmektedir. Yapılan tüm çeviri / tercümelerimiz ana dili Lehçe olan uzmanlarımız tarafından redakte edilerek teslim edilmeye hazır hale getirilmektedir. Ayrıca tüm çok uluslu organizasyonlarınızda simültane çeviri / tercüme ve ardıl çeviri / tercüme ile de hizmetinizdeyiz. Yapılan tüm çeviri / tercümeler talep etmeniz halinde noter onaylı olarak teslim edilir. Yine talep etmeniz halinde tüm işleriniz kargo ile adresinize gönderilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji