Norveççe Tercüme

Norveççe Tercüme

Norveç’te konuşulan Norveççe, İskandinav’ca da denen Kuzey Cermen dil ailesine bağlı bir dildir. Norveççe ile Danca ve İsveççe birbirine çok yakındır. Norveççeyi bilen bir kişi diğer iki dili de anlayabilir ve konuşabilir.  Türkiye ile Norveç halen ilişkilerini geliştirmektedir. Halen Norveç’ te yaklaşık 20 bin Türk vatandaşı yaşamaktadır. Bu Türk vatandaşlarının yarısından çoğu ikinci kuşak Türklerdir.

Avrupa Tercüme Merkezi’nin kadrosunda halen tıp, kimya, deniz taşımacılığı, deniz hukuku, gemicilik ve gemi mühendisliği, tarım, tekstil, otomotiv, eczacılık, inorganik kimyasal maddeler, demir çelik, motor konularında uzmanlarımız bulunmaktadır. Bu uzmanlarımız ile her türlü Norveççe metinlerinizin çevirisini yapmaktayız.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak halen; tıbbi makaleler, demir çelikle ilgili her türlü yazışmalar, teknik kitaplar, makaleler, deniz hukuku, gemi mühendisliği, ticari anlaşmalar ve sözleşmeler, diploma, sürücü belgeleri, ilaç prospektüsleri, teknik bülten ve broşürler, eczacılıkla ilgili metinler, endüstri mühendisliği ile ilgili yazışma ve metinler,  makine kullanma kılavuzları, edebi metinlerin çeviri / tercümelerini hassasiyetle yapmaktayız. Yaptığımız çevirilerin tamamı ana dili Norveççe olan uzmanımız tarafından redakte edilerek son kontrolü yapılır ve siz değerli müşterilerimize teslim edilmeye hazır hale getirilir. Tüm çevirilerinizi dilerseniz noter onaylı olarak teslim ediyoruz. Ayrıca yine talep etmeniz halinde bütün çeviri / tercümelerinizi kargo ile adresinize gönderiyoruz. Tüm uluslar arası toplantılarda simültane çeviri / tercümelerinizi uzman kadrolarımızla yapıyoruz. Ardıl çevirilerinizi hassasiyetle yapıyoruz

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji