Romence Tercüme

Romence Tercüme

Romanya'nın resmi dili Romence’dir. Ve Roman dillerinin doğu koluna mensuptur. 28 milyon kişi tarafından konuşulan Romence halen Romanya ve Moldova’da konuşulmaktadır. Moldova resmi dilinin adını Moldovaca olarak tescil ettirdiği için Romence konuşsalar da konuştukları dile Moldovaca denmektedir. Romanya ile Türkiye halen her türlü ikili ilişkilerini geliştirmekte ve daha da yükseğe taşımaktadırlar. Halen Romanya’ da 7.000 işkolunda Türk firmaları çalışmaktadır.

Avrupa Tercüme Merkezi’nin kadrosunda halen tıp, kimya, ulaştırma, otomotiv, tekstil, inşaat, bankacılık, eczacılık, bilgisayar, yazılım, web, temel tarım ve temel gıda alanları, basın – yayın, gıda maddeleri alanında uzmanlaşmış deneyimli akademisyen ve uzmanlar bulundurmaktadır.

Avrupa Tercüme Merkezi, Romence olarak; her türlü bankacılık ile ilgili metinler ve işlemler, imalat sanayisi ile ilgili yayınlar ve kitaplar, kullanma kılavuzları, ilaç prospektüsleri, her türlü teknik bülten ve broşürler, sürücü belgeleri, diploma, ticari anlaşmalar ve sözleşmeler, hukuki metinler, edebi metinler, web, yazılım, programlama, tarım ve gıda ile ilgili yayın, kitap, makale ve belgelerin çeviri / tercümelerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Yapılan tüm çeviri / tercümeler ana dili Romence olan, imla ve yazım kurallarına hâkim uzmanımız tarafından redakte edilerek sizlere sunulmaya hazır hale getirilir. Simültane ve ardıl çeviri / tercümelerinizi titizlikle ve deneyimli kadrolarımızla yapılmaktadır. Talep etmeniz halinde tüm çeviri ve tercümeleriniz noter onaylı olarak hazırlanır, ayrıca talep etmeniz halinde çeviri / tercümeleriniz kargo ile adresinize gönderilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji