Sırpça Tercüme

Sırpça Tercüme

Sırpça, Slav dillerinin güney grubundan, Sırpların konuştuğu dildir.  Sırpça, Sırbistan'ın resmi dilidir. Dünya üzerinde 10 milyon Sırp tarafından konuşulmaktadır. Kiril alfabesi Sırpçaya uyarlanırken, aynı Türkçede olduğu her ses için bir harf oluşturulmuştur ve bu nedenle yazıldığı gibi okunan ve okunduğu gibi yazılan bir dildir. Sırbistan Türkiye ilişkileri 14. yy. sonlarından günümüze kadar gelmiştir.

Avrupa Tercüme Merkezi’nin kadrosunda halen ana dili Sırpça olan ve tıp, kimya, ticaret, endüstri, eczacılık, mühendislik, motor, hukuk, edebiyat, ulaştırma, otomotiv, tarım, tekstil gibi alanlarda tam donanımlı uzmanlar bulunmaktadır. Bu uzmanlarımız ile yaptığımız tüm çeviri / tercümeler ile işinize bir sıfır önde başlayacaksınız.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak sizler için yaptığımız Sırpça çeviri / tercümelerimiz; otomotiv, endüstri, kimya, mekanik, motor, otomotiv, diploma, demir – çelik, ilaç prospektüsleri, makine ve ekipmanları ile ilgili kullanma kılavuzları, teknik bülten ve broşürleri, edebi metinler, ticari sözleşme ve anlaşmalar, hukuki metinler, deniz hukuku, deniz taşımacılığı, gemicilik ve gemi mühendisliğidir. Ayrıca buruda sayamadığımız birçok alanda da Sırpça çeviri / tercüme yapmaktayız. Çevirilerimiz son olarak Sırpçaya hâkim, imla ve yazım kurallarını iyi bilen ve ana dili Sırpça olan uzmanımız tarafından redakte edilerek sizler için sunulmaya hazır hale getirilir. Ayrıca simültane ve ardıl çeviri / tercüme hizmetimiz de bulunmaktadır. Tüm çeviri / tercümelerinizi noter onaylı olarak ve çeviri / tercümelerinizi adresinize talep etmeniz halinde gönderebiliyoruz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji