Tatarca Tercüme

Tatarca Tercüme

İki türlü Tatarca vardır. Birincisi Tataristan Cumhuriyetinin resmi dili olana Tatarca yani Kazan Tatarcası. Tatarca Türk dillerinin Kıpçak Grubuna bağlı bir dildir. Kazan Tatarcası aynı ailenin başka bir lehçesi olan Kırım Tatarca ’sından ayrılması için “Kazan Tatarcası” olarak bilinir.  Türkiye ile Tataristan ilişkilerini daha ileri seviyelere taşımak için devlet nezdinde birçok işbirliği anlaşması imzalanmış ve yürürlüğe sokulmuştur.

Avrupa Tercüme Merkezi merkezinin halen bünyesinde tıp, mekanik, tarım, motor, kimya, hukuk, ticaret, edebiyat, eczacılık, alanlarında uzman ve akademisyen, daimi ve freelance olarak bulunan uzmanlarımızla her türlü çeviri / tercüme işinizi büyük bir titizlik ve dikkatle yapıyoruz. Avrupa Tercüme Merkezi’nin yapmış olduğu çeviri / tercümelerle işinizde bir sıfır öne çıkarsınız. Avrupa Tercüme Merkezi olarak siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız tüm çeviri / tercümeleri ana dili Tatarca olan uzmanımız tarafından redakte edilerek sizlere sunulmaya hazır hale getirilmektedir.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak Tatarca dilinde, tarım, kimya, motor, teknik broşür ve bültenler, her türlü kullanma kılavuzları, diploma, sürücü belgeleri, gıda maddeleri içerik yazıları, ticari anlaşma ve sözleşmeler. Hukuki metinler, edebi metinler ve daha burada sayamadığımız birçok çeviri / tercüme yapmaktayız. Ayrıca simültane ve ardıl çeviri / tercüme konusunda da sizlerin hizmetinde bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji