Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Türkiye dünyanın en büyük 17. ekonomisidir. İşadamlarımız halen dünyanın birçok ülkesi ile çok yakın ticari ilişkiler içindedir. Ticari çeviri sadece ticari metinlerin ve antlaşmaların çevrilmesi demek değildir. Ticari çeviri, çevirisi yapılacak olan dilin ülkedeki ticari dili, kelimelerin ticari anlamlarını, ticari deyimleri ve ticari terminolojiyi çok iyi bilmeyi gerektirir. Çünkü çevirisi yapılacak dilin, ticari dilini, ticari kelimelerini ve ticari terminolojiyi bilmeden çeviri yapmak, muhtemelen yanlış hazırlanmış ticari metinler ve ticari çeviriyi yaptıran işadamını zararlara sokabilecek yükümlülüklerle dolu bir anlaşma demektir.

Avrupa Tercüme olarak ticari dokümanlar, bankacılık ile ilgili işlemler, sözleşmeler, finans işlemleri, teklifler, ihaleler, raporlar, uluslararası taahhütler, toplantı tutanakları, fizibiliteler, araştırmalar, ticari yazışma tercümeleri ve daha birçok ticari çevirilerinizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Çünkü yanlış yapılacak bir çevirinin müşterimize büyük maddi kayıplar getirebileceğini biliyor ve bu anlayışla ticari çevirilerimizi yapıyoruz. Avrupa Tercüme olarak ticari çevirileri yapacak olan uzmanımızın çevirisi yapılacak olan dildeki ticari terim, deyim ve benzetmeleri çok iyi bilmesi ve yine çevirisi yapılacak olan ülke ile ticari ilişkilerinin olmasına veya daha önceden o ülke ile ticaret yapmış olmasına dikkat ediyoruz.

Avrupa Tercüme, Türkiye’ nin ticari çeviri konusunda en yetkin tercüme kuruluşları arasındadır. Müşterilerimizle ticari çeviri konusunda sadece çevirisi yapılacak olan metnin çevrilmesi ile bağımızı kopartmıyoruz. Müşterimiz ister Türkiye’ de olsun isterse o anda yurt dışında olsun bizleri her an arayarak teknik destek alabilir, merak ettiği ya da o anda öğrenmek istediği metni bizlere ulaştırdığı anda derhal yardım alır. Müşterilerimizin tüm ihtiyacı olan teknik bilgi destekle her zaman yanlarında olmaktan ve müşterilerimize daima kazandırmaktan mutluluk duymaktayız.  

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji