Türkmence Tercüme

Türkmence Tercüme

Türkmence, Oğuz dil gurubu içinde yer alan çağdaş Türk yazı dillerinden birisidir. Türkmenistan'da yaşayan Türkmenlerin konuştuğu bir dildir. Yaklaşık olarak 6.000.000 kadar Türkmen tarafından konuşulmaktadır. Türkmenistan dışında, İran'da ve Afganistan'da 2.500.000 kişinin anadilidir. Türkmenistan’ın resmî dili olan Türkmence, lehçeler arasında Türkçe, Gagavuzca ve Azericeye daha yakın bir lehçedir. Halen Türkmenistan’da 12.000 den fazla Türk vatandaşı yaşamaktadır.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak halen bünyemizde daimi olarak ve freelance olarak çalışan, başta tekstil olmak üzere, tarım ve hayvancılık, motor, mühendislik, tıp, kimya, alanlarında uzmanlarımız bulunmaktadır. Bu uzmanlarımızın tamamı konularında üst düzey bilgi ve beceriye sahip olup yapılacak tüm çeviri ve tercümeleri Türkmence’ den Türkçeye / Türkçeden, Türkmenceye birebir yapabilmekte ve metinde anlatılmak isteneni orijinal belgeyle birebir anlatmaktadırlar.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak halen tekstil, tarım, her türlü kullanma kılavuzu, inşaat sektörü ile ilgili her türlü bilgi, belge, metin, anlaşma, sözleşmeler, otomotiv, teknik bültenler, ilaç prospektüsleri, elektrik ve elektronik, edebi metinler, ticari anlaşma ve sözleşmeler, hukuki metinler, web, yazılım, diploma, sürücü belgelerinin çevirilerini birebir yapmaktayız. Yaptığımız çeviri / tercümelerin tamamı ana dili Türkmence olan uzmanımız tarafından redaksiyondan geçirilerek sizlere sunulmaya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca tüm uluslar arası toplantı ve organizasyonlarınızda simültane çeviri / tercüme ile ardıl çeviri / tercümeleriniz konusunda deneyimli ve tecrübeli uzmanlarımızca yapılmaktadır.  Ayrıca talebiniz halinde tüm çeviri / tercümeler noter onaylı olarak sunulur. Talep ederseniz çeviri / tercümeleriniz adresinize kargo ile gönderilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji