Urduca Tercüme

Urduca Tercüme

Urduca Pakistan’ın resmî dili ve Hindistan'ın 22 resmi dilinden birisidir. "Urdu", Türkçe "ordu" kelimesinden türemiştir. Bu nedenle ordu dili de denir. Hintçeye çok benzer. Bununla beraber Urduca özellikle Hindistan'ın kuzey kesimlerinde Müslümanların daha fazla olduğu kesimlerde konuşulmaktadır. Urduca, dünyada 200 milyon insan tarafından konuşulur. Hintçe ile aynı gramere sahip olmasına rağmen Arap harfleri ile yazılır. Urduca orijinal bir dil değil; Türkçe, Moğolca, Farsça, Sanskritçe, Arapça, Hintçenin karışımından oluşmuştur.

Avrupa Tercüme Merkezinin halen bünyesinde Urduca çeviri / tercüme yapan ve tıp, motor, tarım, ticaret, kimya, otomotiv, eczacılık, tekstil, gıda, metalürji, çelik, ticaret, edebiyat alanlarında uzman kadrolarımızla sizlere çeviri / tercüme hizmeti vermekteyiz. Tüm çeviri / tercümelerimizi ana dili Urduca olan, Urduca imla ve yazım kuralarına hâkim uzmanımızın kontrolü ve redaksiyonu sonrası sizlere sunulmaya hazır hale getirdikten sonra teslim etmekteyiz.

Avrupa Tercüme Merkezi olarak; tıbbi makale, motor, otomotiv, teknik bülten ve broşürler, eczacılık, kimya, tekstil, tarım, gıda ve gıda maddeleri içerik yazıları, hukuki metinler, ticari anlaşmalar ve sözleşmeler, kullanma kılavuzları, ilaç prospektüsleri, diploma, sürücü belgelerini büyük bir titizlik ve hassasiyetle Urducadan – Türkçeye / Türkçeden – Urducaya çevirmekteyiz. Ayrıca ardıl çeviri ve simültane çeviri / tercümelerimizle hizmetinizdeyiz. Talep etmeniz halinde tüm çeviri / tercümelerinizi noter onaylı olarak teslim etmekteyiz. İsterseniz tüm çevirilerinizi kargo ile adresinize göndermekteyiz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji