Yazılım Tercümeleri

Yazılım Tercümeleri

Yazılımı çevirileri para ve zaman açısından, en pahalı çeviri türlerinden birisidir. Çünkü yapılan çevirileri birden fazla yazılım türünden anlayan, internet sitesi yazılımlarını çok iyi derecede kullanabilen kişilerce yapılabilmektedir. Eğer sitenizin birden fazla dili kullanmasını istiyorsanız mutlaka birden fazla dil bilen, internet alanında yetkin, aynı zamanda kullanıcılara hitap edebilen uzman kişilere ihtiyacınız vardır.

Avrupa Tercüme, sitenizin birden çok dili konuşabilmesi için gerekli tüm desteği sağlıyor. Şirketimiz bünyesinde halen HTML Çevirisi, Veri Tabanı Çevirisi, Kaynak Kodu Çevirisi ve Grafik Çevirisi alanında uzman, profesyonel kadroya sahiptir. Avrupa Tercüme olarak sitenizin HTML çevirilerini çok büyük bir titizlikle ve sitenin ana dile ile aynı anlam ve içeriği sahip bir şekilde çeviriyoruz. Zaten bu gün birçok internet sitesi HTML formatında hazırlanmıştır. Bu nedenle sitenize istediğiniz dile çok rahat bir şekilde, internet, site tasarımı, HTML formatı ve buna benzer birçok konuda uzman kadrolarımızla web sitelerinizi ve yazılımlarınızı çeviriyoruz.

Avrupa Tercüme olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, alanında uzman kişileri kadromuzda bulundurmaktayız. Yazılım çevirisi, çeviri dünyasında oldukça pahalı ve maliyetli işler olmasına rağmen yüksek kalite, uygun fiyat politikamızla sizlere düşük maliyetli ve yüksek katma değerli çözümler sunuyoruz. Aldığınız hizmetin kalitesi ile ters orantılı fiyat politikamız gereği yüksek kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Ayrıca internet, yazılım web alanında uzman kadromuz çevirisini yaptırmak istediğiniz site ile ilgili her türlü çözüm önerilerinizi de dikkate alarak sitenizin en mükemmel halini almasına yardım etmektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Çeviri Belgeleri

Copyright 2014. Avrupa Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Design ve Kodlama Atak Teknoloji